Тел:

Вам потрібно одиничне або дрібносерійне лиття виробів з пластмас?

Ми можемо ефективно вирішити цю задачу.

У навколишньому світі важко знайти предмет, який не є цілком або частково зробленним з пластмаси. Більшість з них виготовлено за технологією гарячого лиття на термопластавтоматах. Особливістю цієї технології є потреба у виготовленні громіздких і дорогих металевих прес-форм.

При партіях у сотні тисяч штук, ці витрати в розрахунку на одиницю продукції незначні. Якщо ж потрібно виготовити тільки одну або кілька штук деталей, то їх собівартість в цьому випадку не залишає місця для будь-якої економічної доцільності!

Що робити, якщо вам потрібно саме 1 або 500 штук виробів?

Підприємство «Марабу» надає вам можливість не тільки втілити вашу ідею в життя, але й зробити це рентабельно! Інженери нашого підприємства розглянуть вашу задачу і запропонують її рішення в мінімальні терміни, за вигідною ціною і з якістю промислового виробництва.
Слід врахувати, що ми використовуємо широкий спектр матеріалів. Наші вироби можуть бути еластичними, жорсткими, термостійкими, прозорими, мати різну кольорову гаму.

Що ми можемо для вас зробити?

  • Якщо ваша ідея існує у вигляді цифрової 3D-моделі, то ми виготовимо прототип, який є можливість протестувати, віддати на експертизу маркетологам.
  • Якщо вам потрібна невелика партія виробів, то можемо виготовити ці вироби за технологією вакуумного лиття пластмас в гнучкі форми.
  • Якщо у вас вже є готова деталь, але з будь-якого «макетного» матеріалу (дерево, віск, пластилін), то ми можемо виготовити необхідну кількість її копій із пластику.
  • Якщо вам потрібна тільки гнучка форма для самостійного лиття, ми можемо розробити і виготовити її з урахуванням потреб вашого виробництва.

Замовлення на послуги «Марабу»

Оформити замовлення на послуги «Марабу» можна заповнивши форму нижче. Також ви можете зв'язатися з нами будь-яким зручним для вас способом. Більше інформації на сторінці «Контакти».
Звертаємо вашу увагу, що виробництво компанії «Марабу» знаходиться в Києві, але ми працюємо з компаніями по всій Європі.

Читати повністю

Замовте розрахунок вартості послуги для вашого проекту

Для отримання швидкого розрахунку вартості виготовлення виробів, надішліть нам зображення оригіналу (креслення, 3D-модель, фото) і заповніть необхідні поля.

Допустимі формати 3D-моделей, ескізів та креслень: STL, STP, OBJ, IGES, SLDPRT, STEP, PNG, JPG, PDF.

(050) 390-53-31 ; (044) 229-15-89; (050) 351-39-55