Тел:

Технологія вакуумного лиття пластмас

Технологія вакуумного лиття грунтується на використанні рідкого двох (і більше) компонентного поліуретану. Після змішування, при кімнатній температурі, він заливається в гнучкі форми в вакуумі.

В цьому випадку якісне заповнення форми відбувається без використання високого тиску. Це дозволяє відмовитися від використання дорогої і трудомісткою металевої форми для лиття.

banner

Переваги виробництва «Марабупласт»:

 • Скорочення терміну виробництва до кількох днів;
 • Економія бюджету на виготовленні дрібної партії;
 • Широкий вибір матеріалів, кольору, фактури;
 • Виготовлення точних копій виробів з пластмас за зразком;
 • Виготовлення вироби з пластмаси за ескізом.

Основна перевага технології вакуумного лиття - можливість відмовитися від дорогого і трудомісткого виготовлення металевих форм.

Етапи вакуумного лиття пластмас:

 • 01

  Створення 3D-моделі

  Для виготовлення тривимірного прототипу виробу потрібно інженерна 3D-модель. Ви можете замовити створення 3D-моделі у нас або надати свою модель, яку наші фахівці безкоштовно адаптують до виробництва.

 • 02

  Виготовлення майстер-моделі

  Прототип друкується на 3D-принтері. Після узгодження, прототип обробляється (на нього наноситься необхідний тип поверхні).

 • 03

  Виготовлення форм

  Майстер-модель поміщається в опалубку і заповнюється силіконом або поліуретаном. Вся конструкція поміщається у вакуумну камеру для отримання високоякісних силіконових форм.

 • 04

  Тестова відливка

  Для перевірки якості отриманої форми відливається пробна (тестова) відливка.

 • 05

  Запуск в серійне виробництво

  Після узгодження з Замовником пробної відливки з’являється можливість запуску серійного виробництва всієї партії продукції.

Чому клієнти обирають нас

Багаторічний досвід компанії «Марабупласт» по виробництву різних виробів з поліуретану дозволив розробити власні технічні рішення, що гарантують високу якість лиття.

Тут творять шедеври з пластику!

Чим більше деталей потрібно виготовити, тим більше піде матеріалів, відповідно і ціна буде вищою. Це стосується як габаритів виробу, так і його складної геометрії. Якщо необхідно виготовити велику кількість пластикових корпусів або потрібні вироби великих розмірів і складної конструкції, варто розглянути інші варіанти виробництва (наприклад, лиття пластика під тиском).

Якщо ж вам необхідно індивідуальне дрібносерійне виробництво корпусів або деталей з пластику - звертайтеся в «Марабупласт».

Тут з пластику творять практично шедеври!

Замовте розрахунок вартості послуги для вашого проекту

Для отримання швидкого розрахунку вартості виготовлення виробів, надішліть нам зображення оригіналу (креслення, 3D-модель, фото) і заповніть необхідні поля.

Допустимі формати 3D-моделей, ескізів та креслень: STL, STP, OBJ, IGES, SLDPRT, STEP, PNG, JPG, PDF.

(050) 390-53-31 ; (044) 229-15-89; (050) 351-39-55