Тел:

Боротьба з коронавірусом: пластикові перехідники на фільтри для масок

Ви вже бачили маску для снорклінга? Тепер вона стала захисною маскою від коронавірусу!

Днями до нас звернулися Миргородський Костянтин спільно з "Всеукраїнський центр волонтерів" з незвичним замовленням: виготовити для київських лікарень пластикові перехідники на фільтри для захисних масок. Вони призначені для медиків і тих, хто працює з пацієнтами з COVID-19.


sideimg

Технологія вакуумного лиття пластику в силіконові форми, дає можливість забезпечити високий рівень технічних характеристик готових перехідників. Таких результатів не досягти друкуючи вироби на 3D-принтері.

sideimg

  Отже, що ми отримали в результаті:

  • зворотню мембрану дихального клапана, виконану з медичного силікону завтовшки 0,8 мм, якої не було в перехіднику, вирощеному на 3D-принтері;
  • практично ідеально гладку поверхню (в порівнянні з отриманою при технології FDM друку), яка дає можливість швидкої та легкої дезінфекції виробу;
  • високу герметичність всіх з'єднань, навіть без ущільнень та прокладок, яка дозволяє з легкістю використовувати перехідники без додаткових маніпуляцій;
  • відсутність каверн, бульбашок, шарів, які б могли бути «розсадником» вірусів та бактерій.

  Спеціально для виготовлення перехідників з масок для снорклінга на бактерицидний фільтр, наші технологи підібрали унікальний склад матеріалу, який забезпечує:

  • необхідний баланс між жорсткістю та еластичністю всіх елементів деталі;
  • ударостійкість фінального виробу;
  • можливість стерилізації при температурі до +120 °C.
  sideimg

  Нам завжди приємно, коли замовники високо оцінюють якість виконаної роботи! І подвійно приємно усвідомлювати - допомагаючи один одному, разом ми зможемо зробити більше! Ми і далі з гордістю будемо намагатися вносити свій вклад в захист тих, хто ризикує своїм здоров'ям в боротьбі з COVID-19.

  Компанія «Марабу» - лідер на українському ринку дрібносерійного лиття! Ми з радістю надамо практичне рішення ваших завдань з лиття пластмас. Допоможемо в розробці пластикових компонентів по вашому проекту. А якщо ваш проект соціально корисний, надамо знижку.

  Напишіть нам, розрахуємо ваш проект безкоштовно за 1 день!